• Намалена цена
  • Ново
10.1 инчен УНИВЕРЗАЛНА Безжична Bluetooth Тастатура Случај за Digma Оптима 1102M Тастатура Јазик Прилагодите Изгледот
zoom_in

10.1 инчен УНИВЕРЗАЛНА Безжична Bluetooth Тастатура Случај за Digma Оптима 1102M Тастатура Јазик Прилагодите Изгледот

DEN 775.00 911.52

Износот
check Това е достапна

2 БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ Глави До случај може да се користи за да се вклопи таблета одделно (НЕ е ТОЧНО)
Тоа што не може да прифати случај големина разлика, ние ве советуваме да не го купите,ви благодариме
Случај големина : 277*177*28mm, поддршка таблета должина од 215-275mm, ширина 140-170mm, дебелина max 13mm
Случај боја : Сина/Црна/Злато
Тастатура големина : 247*150*5mm
Тастатура во боја : Црна
Тастатурата е компатибилна со IPHONE/Андроид/Windows оперативен СИСТЕМ
Таа се користи за да се QWERTY англиски тастатура, ние изберете друг јазик распоред од страна на ласерски СЛОБОДНО(руски/шпански/француски/германски/француски/Јапонски/корејски/Тајландски/португалски/арапски, итн.)
Тастатура јазик изгледот измената е ДОПОЛНИТЕЛНА БЕСПЛАТНА услуга, ве молиме имајте во предвид тастатурата јазик ви треба, или ние ќе default испрати англиски и нема да сноси никакви одговорноста на тоа
Бесплатни подароци : 1*пенкало+1*OTG
Вистински шут ПРИЛАГОДИТЕ ЕФЕКТ руската тастатура француски тастатурата тастатура Тај арапски, хебрејски тастатура
Опис Специјално дизајниран за да ја засолниште вашите уреди прашина, шок, гребење и удари и други дневна штета. На СТП Кожа е толку мека, што ви дава удобно чувство при одржувањето и да се намали влијанието и испакнатините, нуди безбедно криенка за вашиот уред. Издржливи премиум faux кожа конструкција со елегантен ентериер штити од гребнатини и scuffs. Speicifications Bluetooth верзија : 3.0 Операција растојание : До 10m Операција напон : 3.0-5.0 V Литиум батерија капацитет : 650m A Работат на струјата : Режим на струја : 2.5 м-р Спиење тековни : Полнење на струјата : >100m A време на Мирување : 60 дена, време на Полнење : 4-4.5 часа Непрекинато работно време : 45 часови Литиум батерија живот : 3 години Литиум батерија димензија : 45x25x47mm Копче живот : 5 милиони потези

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Тип:
Со Тастатура
Материјал:
PU
Број На Модел На:
BLTY10-1102M
Пакет:
No
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
за Digma Оптима 1102M
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Компатибилен Бренд:
За Digma
боја:
Црна, Златна, Сина
Се прилагодите:
Поддршка
Тастатура Јазик Прилагодите Изгледот:
Поддршка, Кога нарачате ве молиме имајте во предвид
забелешка:
Производот не има камера дупка

Слична стока во категоријата..