• Ново
Shockproof Оклоп Хибрид Гума Тешко Стојат Случај Покритие за Apple iPad 9.7-инчен/iPad 9.7 2018
zoom_in

Shockproof Оклоп Хибрид Гума Тешко Стојат Случај Покритие за Apple iPad 9.7-инчен/iPad 9.7 2018

DEN 955.20

Износот
check Това е достапна


ТЕШКИ SHOCKPROOF ГРАДИТЕЛ тежок СЛУЧАЈ СО ЗАСТАНЕ за Apple i Pad 9.7-инчен/i Pad 9.7 2018
Боја : бела црна, сина, зелена портокал бела пурпурна роуз
Answer : ___________________________ Note :
Pls дозволете ми да знам од која боја ви се потребни, или ние ќе превозот случаен избор, tks за вашата соработка!!
Карактеристики : Тешки Случај Поклопец Стои исто Така достапни : Црна, Сина, Зелена или бела црвена роза пурпурна портокал Опис на Производот : е Различна од други тешки случаи, овој конкретен случај е направен со должи слоеви за дополнителна заштита со стигнале стои вградени во задната за оние моменти што треба да се користи како стојат единица. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон Одлично за тинејџер, трговци или секој кој сака таа дополнителна заштита на нивните телефонот Заштити го твојот Телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир Совршено направени за да се вклопи во вашиот телефон не треба да го отстраните од вашиот телефон од покрие кога да одговорите на вашите повици, или полнење
Пакет вклучуваат 1x тешки Назад Случај Додатоци само, телефонот не се вклучени
Нашето време на испорака е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
А) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во помала вредност
Б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
В) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail & Хонг Конг пост Воздух mail
Г) Бесплатен превозот за wholesales цел преку UPS ЕМС & DHL .50% попуст за заедничката цел .
Кина Пост или Хонгконг Пост Превозот Брзина на Испорака Time Destination
Околу 12 – 22 Работни дена Австралија,Велика Британија,сад,Канада
Околу 15 – 25 Работни дена Европа, Јужна Америка, Средниот Исток, Азија
Околу 28 – 56 Работни дена Италија и Бразил (бидејќи на строги обичај инспекција)
30 дена гаранција !
Имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. В. тим пред превозот !
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
*Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
*Секоја оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика докази, тогаш контактирајте со нас ПОБРЗО
*Вештачки штета не се вклучени.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко
Број На Модел На:
972008
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
kumonkey
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Модел Компатибилност:
iPad 9.7 2018
Материјал:
TPU
За IPad Модел:
iPad 9.7 инчен 2017
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Apple iPad 9.7-инчен/iPad 9.7 2018
боја:
црна, бела црвена роза сина, пурпурна зелена портокал

Слична стока во категоријата..