• Намалена цена
  • Ново
Покрие случај за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09 за 8 Таблет КОМПЈУТЕР стенд тенок случај за Чест Игра Рампа 2 8.0 + бесплатно 3 подароци
zoom_in

Покрие случај за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09 за 8 Таблет КОМПЈУТЕР стенд тенок случај за Чест Игра Рампа 2 8.0 + бесплатно 3 подароци

DEN 402.00 402.24

Износот
check Това е достапна

Само за Huawei Media Pad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09 Пакет 1 x За случај 1 x Слободни Екран Филмот ( не калено стакло ) 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Телефон носителот Забелешка : Овој производ е Специјална заштитна случај, ве Молиме Проверете со вашиот таблет КОМПЈУТЕР модел .Благодарение на вас

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
AINIYO
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Должина:
8inch
Број На Модел На:
за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09
Модел Компатибилност:
за Huawei MediaPad T3 8.0 KOB-L09 KOB-W09
Пакет:
No
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
8inch
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Шаблон Тип:
Шема
Апликацијата Лаптоп Големина:
8

Слична стока во категоријата..