• Намалена цена
  • Ново
Нови оригинални PM069WX1(РС) 6.9 инчен dual 30PIN автомобил LCD екран
zoom_in

Нови оригинални PM069WX1(РС) 6.9 инчен dual 30PIN автомобил LCD екран

DEN 1762.00 2317.92

Износот
check Това е достапна


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слична стока во категоријата..