• Намалена цена
  • Ново
ЗА Microsoft surface pro 4 LCD кабел екран LCD кабел екранот кабел X937072-001
zoom_in

ЗА Microsoft surface pro 4 LCD кабел екран LCD кабел екранот кабел X937072-001

DEN 936.00 1247.52

Износот
check Това е достапна


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Големина На Екранот:
10.1 Инчен

Слична стока во категоријата..