• Намалена цена
  • Ново
7-инчен LCD екран 26pin аналогни екран HSD070I65
zoom_in

7-инчен LCD екран 26pin аналогни екран HSD070I65

DEN 1227.00 1728.00

Износот
check Това е достапна

7-инчен LCD екран 26pin аналогни екран HSD070 I65

Бренд Име:
lanjuu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Слична стока во категоријата..