• Намалена цена
  • Ново
Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За Впечаток ImPad 9314 таблет компјутер
zoom_in

Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За Впечаток ImPad 9314 таблет компјутер

DEN 638.00 672.00

Износот
check Това е достапна


Нови 8 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За Впечаток Im Pad 9314 таблет компјутер Пакетот вклучува : 1(еден) парче екран на допир
Таблет Компјутерите може да користат различни делови,
Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.
Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста Топло совети ве Молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел . Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како ?ПОДАРОК?или ?Примерок?со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Превозот и Ракувањето со Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни . Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи . Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за EM S . Наплата&Размена Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
ImPad 9314
Бренд Име:
HengChu
Компатибилен Бренд:
За Впечатокот

Слична стока во категоријата..