• Ново
witblue Нов Екран на допир за 7 инчен DEXP Урсус 7M2 3G Таблет на Допир Панел стакло сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

witblue Нов Екран на допир за 7 инчен DEXP Урсус 7M2 3G Таблет на Допир Панел стакло сензор Digitizer Замена Бесплатен Превозот

DEN 364.80

Износот
check Това е достапна


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран верзија за истиот кабел модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Ве молиме имајте во предвид : новиот екран може да имаат и други бренд лого на панелот. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

боја:
Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Број На Модел На:
За DEXP Урсус 7M2 3G екран осетлив на допир

Слична стока во категоријата..