• Намалена цена
  • Ново
7 инчен за СРЕДИНАТА на 7 Змеј Допир Y88X ПЛУС капацитивни Екран на Допир Digitizer стакло Надворешен екран Сензор
zoom_in

7 инчен за СРЕДИНАТА на 7 Змеј Допир Y88X ПЛУС капацитивни Екран на Допир Digitizer стакло Надворешен екран Сензор

DEN 126.00 143.52

Износот
check Това е достапна


Becuase допир делови код ажурирања многу брзо ,ние само го вети за да испратите 100% компатибилен нови допре до вас.100% работи за вашиот таблет компјутер.во меѓувреме истиот код емисии на насловот надвор од акциите. ако не се прифати соодветен код ве молиме не го купат .Ви благодариме
7 инчен за СРЕДИНАТА на 7" Змеј Допир Y88 X ПЛУС капацитивни Екран на Допир Digitizer стакло Надворешен екран Сензор
Квалитет :
Ние имаме богато искуство во Таблет КОМПЈУТЕР и мобилен телефон одржување во Кина. Сите Замена на Екранот ќе се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот искусен за контрола на квалитетот тим пред пратката. 100% работи добро .
Пакување :
пратката ќе се одликува и со меур торба + силна кутија . Не грижете се.
Превозот време :
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 17.00 ЧАСОТ (Пекинг Време) , инаку ние ќе брод на наредниот работен ден .Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден . кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. ЗАБЕЛЕШКА 1. Ве молиме потврдете го бројот на моделот на вашиот таблет кога цел на нашите екран. Па како не, да се купи во ред, не може да се користи нормално. 2. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање. 3. Проблемот што може да се исполнат. скршен екран → направи отпакувањето видео → контакт со нас и да го испратите видео б. он-работа екран → направи тестирање видео → контакт со нас и да го испратите видео 4. Ако сè е во РЕД во нашата екран, ве молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации , ние ќе ви обезбеди добар фидбек премногу. 5. Ако екранот има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се справи со тоа за вас наскоро, ве молиме да не се чувствуваат слободни да ни остави негативни повратни информации или отворен спор , ви благодариме за разбирањето. Со нетрпение очекувам да на долгорочна соработка со вас! Среќен шопинг!!!

боја:
П8 допир
Бренд Име:
yingkesong
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
СРЕДИНАТА НА Y88X ПЛУС

Слична стока во категоријата..