• Ново
Бесплатен Превозот За Леново Табот S8-50F S8-50L S8-50LC S8-50 Lcd Дисплеј на Допир Digitizer Стакло собранието + Алатки
zoom_in

Бесплатен Превозот За Леново Табот S8-50F S8-50L S8-50LC S8-50 Lcd Дисплеј на Допир Digitizer Стакло собранието + Алатки

DEN 1248.00

Износот
check Това е достапна


. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа.
. Пакување : Сите Таблета/ Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси, а потоа ставете го во меур торба или мала кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.
. Во акции за да се обезбеди promp испорака.
. Сите производи се во добра состојба
. Ние ќе го споделам и ажурирање со вас најновите информации за таблет компјутер/мобилен телефон на поправка делови
пакетот вклучува :
1 x екран на допир digitizer+Lcd дисплеј

боја:
Црна
Број На Модел На:
За S8-50F S8-50L S8-50LC S8-50
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Бренд Име:
KUERT
Компатибилен Бренд:
за lenovo

Слична стока во категоријата..