• Намалена цена
  • Ново
SRJTEK 8 LCD Дисплеј За Леново Табот S8-50 S8-50F S8-50L S8-50LC LCD Матрица Екран Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови CLAA080FP01 XG V
zoom_in

SRJTEK 8 LCD Дисплеј За Леново Табот S8-50 S8-50F S8-50L S8-50LC LCD Матрица Екран Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови CLAA080FP01 XG V

DEN 796.00 936.00

Износот
check Това е достапна


Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

Бренд Име:
srjtek
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За леново табот s8-50 lcd
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
за леново s8-50 екран на допир
Големина на:
8inch
време на испорака:
2-3 дена
За :
s8 50 LCD дисплеј
Модел:
за леново s8 50 екранот
Компатибилен За :
s8-50 допир

Слична стока во категоријата..