• Ново
А+ Калено Стакло мембрана За Chuwi Hi8 Про Челик филм Таблет КОМПЈУТЕР Екран Заштита Зајакнато h i 8 Hi8 Hi8pro 8инчен стакло Случај
zoom_in

А+ Калено Стакло мембрана За Chuwi Hi8 Про Челик филм Таблет КОМПЈУТЕР Екран Заштита Зајакнато h i 8 Hi8 Hi8pro 8инчен стакло Случај

DEN 283.20

Износот
check Това е достапна


Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
Ве молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес. ве молиме имајте скршени пакет да се жалат кај нас
Ве молиме исто така, проверете ако имате вештина да се инсталира оваа калено стакло. ние не прифати било каков спор во врска со скршени или должност по инсталацијата. и Калено стакло не ви се допаѓа некоја заштитна фолија. тоа нема да го покрива целиот екран на допир панел. нормално стакло големина ќе биде помал од екран на допир панел, ако не може да се прифатат овие, ве молиме да не купи.
Пакет вклучувајќи : 1 PCS/многу X Калено Стакло само
Нема Мало Пакет се вклучени. Во случај која било грешка, ве молиме отворете вашата машина и да го потврди дел е точно оној што треба .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Ве молиме бидете сигурни дека за да се остави ни го вашето точно име и презиме и телефон без при пополнување вашиот купувачот информации, така што превозот компанија може да добие можете лесно ! Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштенска канцеларија за испорака, веднаш штом ќе ги добие информациите кои дел се веќе во вашата земја ! Ве молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел . Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата . Купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни . Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи .

Употреба:
PDA
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Карактеристики:
Нула Доказ
Материјал:
калено стакло
Компатибилен Бренд:
Други
Пакет:
No
Количина:
1 пакет
Број На Модел На:
ЗА RoverPad Небото Слава S7 3G / ОДИ S7 3G / Sky s7 3G
Големина на:
8
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..