• Намалена цена
  • Ново
YNMIWEI За Чест Игра Рампа 2 T3 7.0 Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei MediaPad T3 7.0 WIFI BG2-W09 Заштитна Фолија
zoom_in

YNMIWEI За Чест Игра Рампа 2 T3 7.0 Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei MediaPad T3 7.0 WIFI BG2-W09 Заштитна Фолија

DEN 182.00 192.00

Износот
check Това е достапна


Производите се опише :
Стакло Заштитник За Huawei Чест Mediapad T3 7.0 инчен wifi Таблет КОМПЈУТЕР Стакло Филмови Висока Јасно 0.3 MM Отпорно на Гребење на Екранот Guard ( BG2-W09 )
Содржи : 1pc стакло екран заштитници
1pc чисто платно
Материјал : стакло екран заштитник
Карактеристики :
Површинска цврстина : 9 H
Нежен Допир
Преносот го оценувате до 99%
2.5 D sapphire Технологии
Автоматско адсорпција
Екран Анти-да се загрози
Само предава :
1 ЧЕКОР :
Се чисти со прашина на платно,алкохол памук и електростатско прашина чистење на состојба .
2 ЧЕКОР :
Откине калено стакло заштитник заштита слој исклучите екранот страна .
ЧЕКОР 3 :
Усогласување на екранот заштитникот на екранот ,правилно andslowly покрие екран со тоа.
4 ЧЕКОР :
Нежно со прстите од средината на околните притиснете зајакнато стакло мембрана,додека на екранот заштитник е целосно во прилог на екранот.
(сите слика е навистина производи show)
Безбедност на пакување :
За Клиентите Почитувани Купувачи : Износ од помалку од 5.00 ДОЛАРИ, Ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. (Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја и за време на испорака ќе биде побавно од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail.) Износ повеќе од 5.00 ДОЛАРИ, Ние ќе ја испрати од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail со следење Бр. (Можете да ги пратите сите целиот процес) Предложи додавање во кошничката сите предмети да се направи вашата нарачка повеќе од 5.00 ДОЛАРИ. Ние ќе ја испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со следење Бр. и да се скрати времето за испорака. ПОВРАТНИ информации 1 - Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга. 2 - Ако се чувствувате незадоволни, pls контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе работиме за вас да го решат вашиот проблем во рамките на 24hours кога се прима вашата порака. Се надевам дека се разбере спор ќе ја направи нашата продавница во лоша состојба, и тоа ќе не се добри за решавање на вашиот проблем. Спорот? (НЕМА) - Контактирајте со нас (ДА) - да го Реши вашиот проблем (ДОБАР) ПРЕВОЗОТ 1 - Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 4days откако по приемот на вашата нарачка. 2 - дополнителни трошоци, како што се даноци и царински давачки ќе наплаќаат за купувачот. НАПЛАТА & ПОЛИТИКА 1 - Секој објект има квалитет пред превозот. Ако постои каква било штета или проблем за вашиот парцела, pls нас контакт и ние ќе ви помогнат да се реши тоа. 2 - Ако сакате да го размена или вратите производот, И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ние ќе ви испратиме нов производ, откако ќе го добиете производот.

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Број На Модел На:
BG2-W09
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Бренд Име:
YNMIWEI
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
Пакет:
бела превозот кутија
Материјал:
калено стакло
боја:
Транспарентна
Дебелина:
0.3 mm
Тврдост:
9H
Feasure:
експлозија доказ
Feasure:
Нула Доказ
Модел:
за huawei чест mediapad t3 7.0 инчен wifi стакло заштитник
калено стакло :
Чест Игра Рампа 2 7.0 стакло
Големина:
7.0 инчен

Слична стока во категоријата..