• Ново
SewCrane Розова Фламинго Тропски Растенија на Сина Акварел Ленти Маса Крпа Дом за Живеење Памук, Лен Tablecloth
zoom_in

SewCrane Розова Фламинго Тропски Растенија на Сина Акварел Ленти Маса Крпа Дом за Живеење Памук, Лен Tablecloth

DEN 945.60

Износот
check Това е достапна


ОПИС на ПРОИЗВОДОТ дизајнот се одликува со богата обоена боја за печатење на ткаенина,Голема tablecloth за внатрешна употреба
Материјал : Полиестер; Координирање на изгледот на вашата трпезарија со овој елегантен tablecloth, Создава прекрасна и луксузен амбиент за вашето семејство и на пријателите за да уживате во togethe ; Модел : Печати на топ страна на tablecloth; Висок квалитет памук tablecloth има 1" полите и е совршена за посебна партија, повод или одмор; Боја : Покажаа како Слика, бојата може да биде малку поинаков поради осветлување & следи поставување; Количини во пакет : 1piece; Машина Перат и лесно да се чисти;
ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА ние и ветуваме со преземе целосна одговорност за сите ред, од почеток до крај, контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања или ви треба помош.Ако ние некогаш падне краток, ние ќе го направи тоа право, без разлика што! Ниска Цена Гарантира 100% Пари Гаранција за враќање на, се Врати во било која состојба, за било која причина, Одличен Услугата на Купувачи
ИСПРАЌАЊЕ ВРЕМЕ Ние ќе испраќање вашата нарачка во рок од 3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата.
ПРЕВОЗНИКОТ & ИСПОРАКА и ВРЕМЕНСКАТА РАМКА Слободни Стандард Превозот во светот со Мин.цел, Испорака До Земја, САД/велика БРИТАНИЈА/СА/AU/ГЕФ/ЈП нормално тоа се земе 7-15 работни денови за испорака и испорака на остатокот од земјата тоа може да трае 20-36working дена по испратена.
ПОВРАТНИ информации Вашето мислење е важно за нас и за нашите бизнис и подобрување, не контактирате ако имате било какви прашања и проблеми по ставка примени, ние ќе одговорност да се следат до прашањето да биде решено.
ВРАЌАЊЕ & РАЗМЕНА Ние нудиме 30 дена гаранција за парите назад, враќање и замена во секоја состојба и да било причина.

Спецификација:
85cm x 85cm, 90cm x 140cm, 110cm x 170cm, 140cm x 140cm, 140cm x 180cm
Број На Модел На:
SC-ТЦ-040
Стил:
Пастирски
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
ШИЕ КРАН
Шема:
Печатени
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..