• Намалена цена
  • Ново
Најновиот 45*65cm Солидна Едноставна Јапонски Стил Мат Салфетка Памук, Лен Десерт Табела Салфетки Чај Крпи Кујна Dishcloth Placemats
zoom_in

Најновиот 45*65cm Солидна Едноставна Јапонски Стил Мат Салфетка Памук, Лен Десерт Табела Салфетки Чај Крпи Кујна Dishcloth Placemats

DEN 124.00 158.88

Износот
check Това е достапна


Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to Моите Омилени Продавници" за подобро и полесно купување и се разбира за што да се запознаат нашата up-to-date производи прво.
Најновиот 45*65cm Солидна Едноставна Јапонски Стил Мат Салфетка Памук, Лен Десерт Табела Салфетки Чај Крпи Кујна Dishcloth Placemats
Карактеристики : -Size : 45 x 65 cm -Боја : Како на сликата шоу-единствено еднострана -Чистење на : температурата на Водата не надминува 30 степени Пакет се вклучуваат : 1 buc Табела Салфетки Забелешка : 1. ве молиме овозможи 0-2 cm разлика се должи на рачно мерење 2. поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме тоа го дозволуваат; Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : -Ние не се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Големина:
45*65cm
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
YMQY
Употреба:
Дома,Ресторан
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
Табела Салфетки
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Материјал:
Памук и лен
Спецификација:
45*65cm
Функција:
Рециклираат
is_customized:
N

Слична стока во категоријата..