• Намалена цена
  • Ново
Soumit Премиум Кожа Ортопедски Табани Антибактериски Активен Јаглерод Лак Поддршка Orthotic Чевли Insole за Мажи Жени Рамна Нога
zoom_in

Soumit Премиум Кожа Ортопедски Табани Антибактериски Активен Јаглерод Лак Поддршка Orthotic Чевли Insole за Мажи Жени Рамна Нога

DEN 309.00 434.88

Износот
check Това е достапна


Активен јаглерод влакна обезбеди активно мирис контрола
Перфорирана кожа горниот капак, дише и удобно
Висок кратката лак, помогне да се намали болката и да се зголеми комфорот
Ефикасно ги исправи во петата varus, O/X нога и во рок од осум
Префериран избор на orthotic insole за podiatrists и физиотерапевтите
Материјал : Кожа
Големина : ЕУ(35-36/ 37-38/ 39-40/ 41-42/ 43-44/ 45-46)
Карактеристики :
Уникатно дизајниран, која има многу добра функција на thenar масажа
Го стимулира телото да се подобри циркулацијата на крвта и метаболизам
Ефективна точни рамна нога, падна големиот лак, нога valgus и varus, O/X нозе
Држете го нога во правилна анатомска позиција, корекција на pronation прашања
Ја подобрува biomechanical функција без мешање со нога е природен раст
Научно дизајнирани да ви помогне да одиме удобно, сите долг ден
Пакет :
1 пар на Insole

боја:
ЕУ 35 ДО 36, ЕУ 37 38, ЕУ 39 40, ЕУ 41 42, ЕУ 43 44, ЕУ, 45 И 46
Тип На Објект:
Табани
Материјал:
кожа
Функција:
Шок-Absorbant,Пот-Absorbant,Дише,Анти-Лизгава,Мала Тежина,Лак За Поддршка,Deodorization
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Soumit
Insole Висина:
≤1cm
Број На Модел На:
Кожа Orthotic Влошки За Чевли
Пол:
Човекот, Жени
Insole Тип:
Целосна Должина Insole Подлога
Тип:
Semelle Chaussure Inlegzolen Plantillas Para Los Пити
Големина:
EU35-36 EU37-38 EU39-40 EU41-42 EU43-44 EU45-46
Точно :
Рамна нога, Падна големиот лак, Нога valgus и varus, O/X нозе
тип 1:
palmilha plantillas para los пити semelle chaussure palmilhas душеци
тип 2:
inlegzool inlegzolen cojines almofada единствена coussin semelles

Слична стока во категоријата..