• Ново
Автомобил Светла H7 H4 H1 H3 H11 H13 HB1 HB2 HB3 HB4 HB5 9003 9004 9005 9006 9007 55W 8000LM 12V Авто Headlamp 5000K Сијалица
zoom_in

Автомобил Светла H7 H4 H1 H3 H11 H13 HB1 HB2 HB3 HB4 HB5 9003 9004 9005 9006 9007 55W 8000LM 12V Авто Headlamp 5000K Сијалица

DEN 95.52

Износот
check Това е достапна


Пакет : 1 x Супер бела халоген сијалица Супер Бела Халоген Сијалица H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 HB3 9006 HB4 880 881 12 V 24 V 27 W / 35 W / 55 W / 100 W 5000 K Кварц Чаша Темно Сина Автомобил Светла Светилка Забелешка : 1. Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете име и презиме како примачот име. Инаку, вие не може да го добиете вашиот предмети затоа на регулацијата на вашиот царински. Моменти : 1. На сијалицата се продава како 1 парче/многу. 2. Светилки има мало кутија 3. Достапни сијалица видови : H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 HB3 9006 HB4 880 881 Спецификации : 1. Модел тип : H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 HB3 9006 HB4 880 881 2. Напон : 12 V / 24 V 3. Моќност : 55 W / 100 W / 35 W / 27 W 4. Слика : Темно сина 5. Емитуваат светлина : Бела 6. Температура на бојата : 5000 K 7. Материјал од стакло : Кварц стакло 8 : Материјал на база на : Нерѓосувачки челик 9. За сертификација на : E-марк 10. Бренд нови светилки 11. Лесна инсталација 12. Висок квалитет, како на највисоко ниво бренд на пазарот 13 : Подолг животен век отколку нормално сијалица модел

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
H4 12V 100W, H7 12V 55W, H1 12V 55W, H4 12V 55W, H7 12V 100W
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
HavaMingLiang
Автомобил модел:
Валута
Wattage:
55w 100w
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Температура На Боја:
5000K
Автомобил Марка:
За ТОЈОТА/РЕНО/МЕРЦЕДЕС/ФОЛКСВАГЕН/NISSAN/LANDA/VOLVO/Audi/BMWetc.
Приклучок Тип:
h7 led,h7,h4 led,h4,h11,предводена h7,предводена h4,h1 led,h1,h11 led,предводена автомобил светлина
Приклучок за type1:
hb4,предводена 12v,h3,h3 led,h27,предводена h11,xenon h7,luces led став auto, h8 led
Приклучокот type2:
hb3,предводена автомобил,предводена h1,h7 12v 55w,led,hb4 led,автомобил led,предводена 12v auto,24v
Приклучокот type3:
h8,h7 led сијалица,h4 led сијалица,h7 55w,hb3 led,предводена h4 светлата,автомобил стил
Приклучокот type4:
h7 led canbus,предводена h3,bay15d,led светилка h11,h16,led светлата h14
Приклучокот type5:
led h4 headlight6
Приклучокот type6:
lampada h4,ba15s,h3 led сијалица,h7 ксенон,lampada h4 led,предводена од 12 v
Приклучокот type7:
h15 led,9006 led,led автоматски,canbus,h27 led сијалица,led светла
Приклучокот type8:
автомобили,h7 сијалица,предводена w5w,комплет ксенон,авто,автомобил led светло,предводена hb4
Приклучокот type9:
c5w led,12v led,h1 led сијалица,ba15s led,hb4 led сијалица,h11 крушка,предводена h8,кочан

Слична стока во категоријата..