• Ново
Олимп AU2700 AU5400 jc 12v100w биохемија светилка бесплатен превозот-3pcs
zoom_in

Олимп AU2700 AU5400 jc 12v100w биохемија светилка бесплатен превозот-3pcs

DEN 30960.00

Износот
check Това е достапна


Олимп Beckman Coulter AU2700 AU5400 слободни shippipping
volts : 12v
w : 20w
главната примена : Биохемиски анализатор
живот време : 1500hrs
крстот референца : олимп AU2700/5400
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)

Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
ЕМК,CQC,УЛ,ССА,VDE,LVD,CCC,ГШ,RoHS,PSE,FCC,CE
Број На Модел На:
олимп AU2700/5400
Карактеристики:
биохемија аналитичар светилка
volts:
12v
watts:
20W
главната апликација:
светилка за биохемија аналитичар
живот време:
1500hrs
крстот референца:
олимп AU2700/5400

Слична стока во категоријата..