• Намалена цена
  • Ново
1Pc E14 да E12 База Адаптер LED Сијалица Штекер Конвертор Светилка Носителот Адаптер L15
zoom_in

1Pc E14 да E12 База Адаптер LED Сијалица Штекер Конвертор Светилка Носителот Адаптер L15

DEN 35.00 37.92

Износот
check Това е достапна

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на E14 да E12 База Адаптер Конвертор;Светилка Адаптер E14 да E12 база Адаптер Конвертор за LED/ Халоген / CFL Светлина, Крушка светилка Промените вашата E14 база за да се прилагодат E12 завртка фитинг Материјали : Проводници за бакар Боја : Бело/Black Големина : Прибл.2.6 x 1.8 cm(должина*дијаметар) Количеството : 1pcs се Вклучени : 1x Светилка Носителот

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
1A30306
Карактеристики:
Други
сертификација:
CCC
Бренд Име:
YAM
Гаранција:
Други

Слична стока во категоријата..