• Ново
Furuno CA400 халоген сијалица NKF64258 12V20W бесплатен превозот-3pcs
zoom_in

Furuno CA400 халоген сијалица NKF64258 12V20W бесплатен превозот-3pcs

DEN 14832.00

Износот
check Това е достапна


Sysmex Chemix-180 C-180 CA400 12 V 20 W халоген светилка Sysmex 12 V20 W клиничка хемија аналитичар сијалица
volts : 12v
w : 20w
главната примена : Sysmex биохемиски анализатор
живот време : 2000hrs
крстот референца : Sysmex CA180 CA400
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
RoHS,CQC,EMC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
Sysmex C180,BX3010-4000,Rando240,Furuno CA400
Карактеристики:
светилка за биохемија аналитичар
volts:
12v
watts:
20W
главната апликација:
светилка за биохемија аналитичар
живот време:
2000hrs
крстот референца:
Sysmex C180,BX3010-4000,Rando240,Furuno CA400

Слична стока во категоријата..