• Ново
Rayto полу-авто ananlzer биохемиски светилка RT-1904C 9000 9100 9200 6V10W бесплатен превозот-10pcs
zoom_in

Rayto полу-авто ananlzer биохемиски светилка RT-1904C 9000 9100 9200 6V10W бесплатен превозот-10pcs

DEN 18192.00

Износот
check Това е достапна


Компатибилен за Rayto RT-1904 ГОДИНА В аналитичар RT-1904 C RT-9200 сијалица Rayto RT1904 6 V10 W бесплатен превозот-3pcs
Volts : 6v
W : 10w
Главната примена : Биохемиски анализатор светилка
Живот време : 2000hrs
Крстот референца : RT1904
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
ЕМК,CQC,RoHS,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Број На Модел На:
Rayto RT1904
Карактеристики:
светилка за биохемија аналитичар
volts:
6v
watts:
10W
главната апликација:
светилка за биохемија аналитичар
живот време:
2000hrs
крстот референца:
Rayto RT1904

Слична стока во категоријата..