• Намалена цена
  • Ново
Романтични Бела боја на слонова коска Краток Свадба Превези со Чешел Булчински Превез veu де noiva долго Свадба Декорација Свадба Додатоци
zoom_in

Романтични Бела боја на слонова коска Краток Свадба Превези со Чешел Булчински Превез veu де noiva долго Свадба Декорација Свадба Додатоци

DEN 192.00 384.00

Износот
check Това е достапна


Ве молиме да забележите дека Кина пост обичен мал пакет плус не мора следење infomation.Ако пратката е изгубена во транзиција,ние не ќе наплата тебе!!

боја:
бела, беж
Објектот Должина:
150cm
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
wowbridal
Техника:
Никој
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Тип:
Лактите Должина Превез
Превези Работ Стил:
Чипка Работ

Слична стока во категоријата..