• Намалена цена
  • Ново
Backless Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани А-линија Долги Ракави Chiffon Чипка Плажа Евтини Boho Свадба Gown Свадба Фустани
zoom_in

Backless Vestido Де Noiva 2018 Свадба Фустани А-линија Долги Ракави Chiffon Чипка Плажа Евтини Boho Свадба Gown Свадба Фустани

DEN 3494.00 3840.00

Износот
check Това е достапна


2.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Бренд Име:
HVVLF
За Бремени Жени:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Sleeve Стил:
Редовни
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Вистински Слики:
No

Слична стока во категоријата..