• Намалена цена
  • Ново
QQ Љубовник 2018 Бразил Кратко Sleeve Vestido Де Noiva Смета Чипка венчаница Свадба Gown Булчински Gown
zoom_in

QQ Љубовник 2018 Бразил Кратко Sleeve Vestido Де Noiva Смета Чипка венчаница Свадба Gown Булчински Gown

DEN 4284.00 5040.00

Износот
check Това е достапна


Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано подолу : Биста/Половината/Колковите/Висина од глава до подот со чевли;
Ако ви треба прилагодена големина, ве молиме да ги големината водич покажува подолу. и кажете ни на детални мерења кога ќе го поставите цел.
Забелешка 1. Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн. Ако ви се допаѓа повеќе подуени,треба да се купи petticoat. Цената не вклучувајќи царина.
2. Се врати и Политика за Наплата
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени).
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Број На Модел На:
S06041801
Бренд Име:
QQ Љубовник
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Beading,Appliques,Кристал,Sashes
Sleeve Должина(cm):
Краток
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Стил:
Резервоар
Моден Елемент:
Backless
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте

Слична стока во категоријата..