• Намалена цена
  • Ново
Роуз Moda Капа Ракави Chantilly Чипка Линија венчаница со Отстранлив Кристал Појас Илузија Чипка Назад
zoom_in

Роуз Moda Капа Ракави Chantilly Чипка Линија венчаница со Отстранлив Кристал Појас Илузија Чипка Назад

DEN 11424.00 13440.00

Износот
check Това е достапна

Се облекува како што се наведени се сите прикажува како нашите вистински производ, ве молиме додадете мојот приклучоци(dressinme) за да видите повеќе фотографии/vedios.
П : Како да го стави на cutomized цел? А : ве Молиме изберете било која големина и оставете го вашиот детални мерења како имајте на ум кога се одржи редот. П : дали Е тоа вашата вистинска слика? A : Да, фустани на кукли се сите 100% преземени од страна на самите себе. П : која е вашата политика на враќање? A : Сите се враќа се прифатени, ве молиме бидете купите со уверување. П : Како да контактирате со нас? О : ме Капка е-пошта, или преку правите стан во текот на работното време : +8618936093603(Jerrard)/+8618118136931(Roselin)

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
свадба фустан RM0039
Декорација:
Beading,Sequined,Батон,Бисери,Чипка,Кристал,Appliques
Воз:
Капелата Воз
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Бренд Име:
Роуз Moda
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Брзаат Услуга:
$30 екстра за две недели обработка
боја:
Бела, Боја На Слонова Коска, Шампањ, Црвена, Црна, Сина,Сопствени Направени, Ombre
Големина:
Size 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Made
Плус Големина:
$30-$80 екстра за големината над 16W

Слична стока во категоријата..