• Намалена цена
  • Ново
JaneVini 2018 Bling Свадба Булчински Букети Цвеќиња Кралска Сина Кристал Свадба Невестата Држи Свадба Букет Buque Де Noiva
zoom_in

JaneVini 2018 Bling Свадба Булчински Букети Цвеќиња Кралска Сина Кристал Свадба Невестата Држи Свадба Букет Buque Де Noiva

DEN 4205.00 7008.00

Износот
check Това е достапна


Welcom на нашата продавница Производ Покаже Jane Vini 2018 Bling Свадба Булчински Букети Цвеќиња Кралска Сина Кристал Свадба Невестата Држи Свадба Букет Buque Де Noiva Прилики : Тоа е одлична за свадба , забава , канцеларија украс ,декор, олтарот, во црквата,corsages, стол лакови, прием centerpieces. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Политика на враќање Неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети ги исполнуваат условите за целосно враќање на средствата. Кога се бара вашата наплата, ве молиме да бидат подготвени да ни обезбеди со фотографии јасно покажува проблем со предмети. Ако верувате предмети беа оштетени за време на превозот, ние ќе треба фотографии покажува оштетени пакувања, како и "Доказ за Оштетување" документација од вашиот испорака на превозникот со цел да се процесира вашата наплата.

Тип На Објект:
Свадба Букет
Број На Модел На:
braut blumen
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
JaneVini
brooch букет:
букет de fleurs artificielles mariage
букет mariage роуз :
свадба букет цвеќе
buque де noiva:
невести букет
рамос де novia вештачки:
Ramo Де Novia Став Boda
Луксузен букет цвеќе:
рамос де novia вештачки
букет mariage роуз:
деверуша букет
Свадба Букет За Невести:
вештачки цвеќиња
свадба декорација:
свадба држи цвеќе
букет mariee:
вештачки рози цвеќиња

Слична стока во категоријата..