• Намалена цена
  • Ново
YAAMELI Висок Квалитет Мистика Кубни Циркон Прстени CZ Кристал Прст Прстен 925 фунта-сребро-накит за Жените Девојки Ангажман
zoom_in

YAAMELI Висок Квалитет Мистика Кубни Циркон Прстени CZ Кристал Прст Прстен 925 фунта-сребро-накит за Жените Девојки Ангажман

DEN 179.00 271.20

Износот
check Това е достапна


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
n
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n

Слична стока во категоријата..