• Намалена цена
  • Ново
YAAMELI Трендовски Овална Близнаци Кубни Циркони Прст Прстени 925 Sterling Silver Prong Амбиент за Жени, Девојки Ангажман Накит
zoom_in

YAAMELI Трендовски Овална Близнаци Кубни Циркони Прст Прстени 925 Sterling Silver Prong Амбиент за Жени, Девојки Ангажман Накит

DEN 153.00 231.84

Износот
check Това е достапна


Материјал : Сребрен,Кубен Циркон Боја : Како на Сликата покаже Големина : НИ Големина Состојба : 100% Сосема Нов

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
YAAMELI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
n
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
n

Слична стока во категоријата..