• Намалена цена
  • Ново
Дами Сина Ангажман Прстени За Жените Свадба Сребрен Прстен Мода Накит Класичен Валентин Подароци CZ Кубни Камен Циркони
zoom_in

Дами Сина Ангажман Прстени За Жените Свадба Сребрен Прстен Мода Накит Класичен Валентин Подароци CZ Кубни Камен Циркони

DEN 228.00 393.12

Износот
check Това е достапна


Дами Сина Ангажман Прстени За Жените Свадба Сребрен Прстен Мода Накит Класичен Валентин Подароци CZ Кубни Камен Циркони
Бренд : Наивен Сестра
Боја : Сина, Сафир, Бело Злато Позлатен
Големина : 5/6/7/8/9/10
Стил : Класичен,Луксузни,Мода,Тренд,Гроздобер,Романтичен

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Наивен сестра
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
13mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
NS040401
боја:
Sapphire,Сино,Бело Злато
Големина:
5,6,7,8,9,10
дизајн:
Свадба Прстени За Жените,Валентин Подароци
Повод:
Подарок,Свадба,Ангажман,Годишнина
Подарок за:
Љубовник,Девојка,Сопруга,Девојка,Девојка
Стил:
Тренди,Мода,Гроздобер,Луксузни,Класика
Материјал:
Бакар,ААА Кубни Циркони,Кристално
Трговија на големо:
Yes
Капка брод:
Yes
Is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..