• Намалена цена
  • Ново
Високо Полиран 2 Ѕвонење Ангажман Прстен Мода Свадба Прстени За Жените Дами Annversary Накит Девојка Сакаат Подароци Злато Боја
zoom_in

Високо Полиран 2 Ѕвонење Ангажман Прстен Мода Свадба Прстени За Жените Дами Annversary Накит Девојка Сакаат Подароци Злато Боја

DEN 225.00 388.32

Износот
check Това е достапна


Високо Полиран 2 Ѕвонење Ангажман Прстен Мода Свадба Прстени За Жените Дами Annversary Накит Девојка Сакаат Подароци Злато Боја
Бренд : Наивен Сестра
Боја : Бело Злато Позлатен,Злато Боја
Големина : 6/7/8/9/10
Стил : Класичен,Луксузни,Мода,Тренд,Гроздобер,Романтичен

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Наивен сестра
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
NS040602
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
8мм
боја:
Злато,Бело Злато Позлатен
Големина:
6,7,8,9,10
дизајн:
Свадба Прстени За Жените,Валентин Подароци
Повод:
Подарок,Свадба,Ангажман,Годишнина,Забава
Подарок за:
Љубовник,Девојка,Сопруга,Девојка,Девојка
Стил:
Тренди,Мода,Гроздобер,Луксузни,Класика
Материјал:
Бакар,ААА Кубни Циркони,Кристално
Трговија на големо:
Yes
Капка брод:
Yes
Is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..