• Намалена цена
  • Ново
Луксузна Дами Ангажман Прстен Небото Сино Камен Свадба Прстени За Жени, Модата, Љубовта Подароци Валентин Трендовски Кристал Накит Нови
zoom_in

Луксузна Дами Ангажман Прстен Небото Сино Камен Свадба Прстени За Жени, Модата, Љубовта Подароци Валентин Трендовски Кристал Накит Нови

DEN 231.00 397.92

Износот
check Това е достапна


Луксузна Дами Ангажман Прстен Небото Сино Камен Свадба Прстени За Жени, Модата, Љубовта Подароци Валентин Трендовски Кристал Накит Нови
Бренд : Наивен Сестра
Боја : Небото Сино , Бело Злато Позлатен
Големина : 5/6/7/8/9/10
Стил : Класичен,Луксузни,Мода,Тренд,Гроздобер,Романтичен

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Наивен сестра
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
12mm
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
NS040402
Метали Тип:
Бакар
боја:
Небото Сино,Бело Злато Позлатен
Големина:
5,6,7,8,9,10
дизајн:
Свадба Прстени За Жените,Валентин Подароци
Повод:
Подарок,Свадба,Ангажман,Годишнина,Забава
Подарок за:
Љубовник,Девојка,Сопруга,Девојка,Девојка
Стил:
Тренди,Мода,Гроздобер,Луксузни,Класика
Материјал:
Бакар,ААА Кубни Циркони,Кристално
Трговија на големо:
Yes
Капка брод:
Yes
Is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..