• Намалена цена
  • Ново
GOINHOT 10pcs/многу Сребро Позлатен Мода Круг Празно Прстени за Мажите и Жените Едноставно Ангажман Накит за Подарок
zoom_in

GOINHOT 10pcs/многу Сребро Позлатен Мода Круг Празно Прстени за Мажите и Жените Едноставно Ангажман Накит за Подарок

DEN 739.00 859.20

Износот
check Това е достапна


Обрнете Внимание На :
Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !
Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Прстен Големина:
5.25, 6.5, 7.75, 9, 10.25
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
4mm
Бренд Име:
goinhot
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
XM-ZCL-YH-123-140
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Прстен Големина:
16-5.25/17-6.5/18-7.75/19-9

Слична стока во категоријата..