• Ново
TRACYSWING Вистински Австриската Кристали Бренд, ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените Нов Геометриски Ти-109675
zoom_in

TRACYSWING Вистински Австриската Кристали Бренд, ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените Нов Геометриски Ти-109675

DEN 120.96

Износот
check Това е достапна


5949

Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
TRACYSWING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Th-109675
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Бар Поставување
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
mm

Слична стока во категоријата..