• Намалена цена
  • Ново
Бохемија Виножито Боја Tassel Studs Обетки За Жените, Етничките Голема Pendant Пост Обетки Мода Накит Pendientes Буци Earring
zoom_in

Бохемија Виножито Боја Tassel Studs Обетки За Жените, Етничките Голема Pendant Пост Обетки Мода Накит Pendientes Буци Earring

DEN 134.00 191.52

Износот
check Това е достапна

Производ Екранот

Метална боја:
Злато
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BPE-449
Бренд Име:
Banny Розова
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Главен Материјал:
Цинк Легура Памук Tassel
Метална боја:
злато боја
Големина:
8.5*9cm
Тежина:
24g
Применливи прилики:
Ангажирање Годишнината Одмор Подарок
Пакетот Вклучува:
1 пар обетки
обетки стил:
Бохемија Tassel Studs Обетки Етничка Pendant Пост Обетки

Слична стока во категоријата..