• Намалена цена
  • Ново
Qingmos 10ММ висок сјај Совршен Круг Бела Морска Школка Бисер Earring Stering Сребро 925 студ-ear157 Слободен брод
zoom_in

Qingmos 10ММ висок сјај Совршен Круг Бела Морска Школка Бисер Earring Stering Сребро 925 студ-ear157 Слободен брод

DEN 357.00 576.00

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Голема Голема 10ММ висок сјај Совршен Круг Бела Морска Школка Бисер Earring Stering Сребро 925 студ-ear157
Трговија на големо/мало за Бесплатен превозот
Ќе се понуди висок квалитет на Огромен 12 MM совршенство круг бела Школка Бисер Нараквица,Супер висок сјај,нема blemish на површината стрингови со еластична. должина е 7.5 инч. Состојбата е Сосема Нов! Никогаш Друга Боја earring
Злато
црна
Пинк
Црвена
Браун
Сива
Опис : Работи :
Голема Голема 10ММ висок сјај Совршен Круг Бела Морска Школка Бисер Earring Stering Сребро 925 студ-ear157 Дијаметар : 10мм студ : Stering Сребро 925 студ Облик/ Боја : тркалезна / бела S/N : ear157 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).
Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-мејл до мене,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сива, Розова, Лаванда, Златна, Кафеава, Шампањ
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ear157
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Студ
Големина:
10мм
боја:
Бела
Обликот:
Круг
Главниот Камен:
бисер
Обетки Тип:
Студ Обетки
Материјал Тип:
Морска школка Бисер
Накит Главен Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Морска школка Бисер
Метал Печат:
925,Фунта

Слична стока во категоријата..