• Намалена цена
  • Ново
Yesucan Човек Бакар Уво Studs накит Анти-алергиски Пирсинг Студ Обетки Љубовник Накит Деца Бебе Деца Исклучителна Жените Подарок
zoom_in

Yesucan Човек Бакар Уво Studs накит Анти-алергиски Пирсинг Студ Обетки Љубовник Накит Деца Бебе Деца Исклучителна Жените Подарок

DEN 65.00 117.60

Износот
check Това е достапна


Бренд : Yesucan
Кубен Циркон : 6mm
Материјал : Бакар+ Кубни Циркон (На Serface обложено со платина )
Боја : Бела Сребро.
Количина : 1 Пар
Тежина : 5g (приближно)
Пакет : opp вреќа

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
is_customized:
No
Бренд Име:
Yesucan
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ZE151
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Пол:
Парот,душо,Жени ,ОЛ дама,девојка ,мајката,сопругата,пријател,Себе си,Невестата
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Партија/Свадбена/Ангажирање /Годишнината /Подарок/Празник
Материјал:
Бакар+Кубни Циркони Вештачки Дијамант
Цирконот Големина:
6mm
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Стил:
Тренди
Област:
Европа, Северна Америка, Јужна Америка, Југоисточна Азија, Североисточниот Азија,

Слична стока во категоријата..