• Намалена цена
  • Ново
Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Жените Мода Симпатична Мала 5mmX5mm Сонцето Цвет Студ Earring Подарок За Девојка Дете Дама XY398
zoom_in

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Жените Мода Симпатична Мала 5mmX5mm Сонцето Цвет Студ Earring Подарок За Девојка Дете Дама XY398

DEN 132.00 239.52

Износот
check Това е достапна

WYSIWYG значи "она што го гледате е она што ќе го добиете". Сите наши слики покажуваат вистинската производи. П : Кога можам да се добие пакет? A : Нормално трае 15~35days. на сад и Европа, 20~60 дена во други земји. ве молиме да обрнете внимание! За НАС купувачите цел над $5, тогаш ние ќе ја испратите вашата стока со epacket слободни. За RU и Украина купувачите цел над $7 тогаш ние ја испратите вашата стока со epacket слободни. N ormally e Packet зема 7~15 дена на патот! Многу побрзо од другите воздух mail. П : Што треба да направам ако пакетот не дојде? A : Ние брод од пакетот од Кина, тоа трае долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме ! Ако има преземено во текот на 50 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на заштита на време за вас.
Материјал : 100% 925 Sterling Silver
Студ големина : 5mm X5mm многу мали
1 Pair за да изберете.
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
5170109832254653

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
XY398
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Trusta
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Девојки
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Слична стока во категоријата..