• Намалена цена
  • Ново
1Piece Трендовски корејски Нерѓосувачки Челик Соѕвездието Бик Barbell Earring Гира Обетки Studs Мажи Жени Роденденски Подарок
zoom_in

1Piece Трендовски корејски Нерѓосувачки Челик Соѕвездието Бик Barbell Earring Гира Обетки Studs Мажи Жени Роденденски Подарок

DEN 62.00 95.52

Износот
check Това е достапна


1 Piece Трендовски корејски Нерѓосувачки Челик Соѕвездието Бик Barbell Earring Гира Обетки Studs Мажи Жени Роденденски Подарок
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Метална Боја : Природна боја
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ,смола
Големина : 8mm*8мм
Тежина : околу 1.95 g/pc
Пакет се Вклучени : opp вреќа
Белешки : Ова е продажба по дел.не со пар.
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. 1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. 1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 4.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
соѕвездието бик
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
соѕвездието
Стил:
Панк
Бренд Име:
EVERFAST
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Тип На Објект:
Студ Обетки
Обликот:
Нерѓосувачки Челик Studs
Тип:
соѕвездието бик
моден стил:
подарок за роденден
Unice:
телото пирсинг накит
Фабрика цена:
соѕвездието обетки
корејски обетки:
earings мода накит
превозот:
Пад на превозот продавница
is_customized:
Yes
обетки за жени:
обетки за мажи

Слична стока во категоријата..