• Намалена цена
  • Ново
Teapot И Купот на Асиметрија Обетки Со Златна Боја Кристално Јасно Студ Earring За Жена Мода Накит Партија brincos femin
zoom_in

Teapot И Купот на Асиметрија Обетки Со Златна Боја Кристално Јасно Студ Earring За Жена Мода Накит Партија brincos femin

DEN 133.00 168.00

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor

Бренд Име:
MIS JQYRIA
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
sjqd1-40
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..