• Ново
Тренди Дами CZ Циркон Симулирани Бисер Студ Обетки Моден Дизајн За Свадба&Партија Свадба Накит Ден на Мајката Подарок
zoom_in

Тренди Дами CZ Циркон Симулирани Бисер Студ Обетки Моден Дизајн За Свадба&Партија Свадба Накит Ден на Мајката Подарок

DEN 239.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Име : Мода CZ Циркон Бисер Студ Обетки За Жените Бесплатен Подарок Кутија
Бренд : 100% Сосема Нов
Обетки Големина : 2.4*1.9 cm
Пакување : Бесплатен подарок кутија
S925 Sterling silver игли анти-алергиски Боја : Розово злато,Злато и Сребро Позлатен
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Enviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум Слободни
Ако увото игла е свиткана кога ќе ја прими стоката, тоа не е квалитетот на производот прашање.бидејќи 925 сребрен е помек материјал,кога истиснување и судир премногу лесно да се наведнувам, но тоа е лесно да се исправи, по зацврстување не влијае на користењето

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XUF03294
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
PartyKeywords:
моден бисер обетки
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Метали Тип:
Розово злато, злато и сребро Позлатен
Подарок за:
Девојка ,Жена, Мајка ,Сестри ,Свадба сувенири
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Свадба, Ангажман, Годишнина
Материјал:
S925 steling сребрените игли анти-алергиски
Пакет:
Бесплатен подарок кутија пакет

Слична стока во категоријата..