• Намалена цена
  • Ново
BOROSA Druzy Кристал Студ Обетки,Злато Боја Триаголник Виножито Кристал Drusy Обетки за Жени, Девојки Накит G0432
zoom_in

BOROSA Druzy Кристал Студ Обетки,Злато Боја Триаголник Виножито Кристал Drusy Обетки за Жени, Девојки Накит G0432

DEN 1102.00 1224.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Виножито Кристално
Камен Големина : Прибл. 11x10mm Дебелина : 4~5mm
Тежина : Околу. 1.5~2.5 g
Облик : Правоаголник
Метал заврши : Златна Боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Бренд Име:
BOROSA
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
триаголник
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
G0432
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Камен големина:
11x10mm
Дебелина:
4~5mm
Тежина:
1.5~2.5g

Слична стока во категоријата..