• Намалена цена
  • Ново
Промоции S925 Сребро Шупливи Мачка Уво Линија Едноставни Мали Свежи Животинско Долго Симпатична Уво Линија Мода Накит за Жените Подароци
zoom_in

Промоции S925 Сребро Шупливи Мачка Уво Линија Едноставни Мали Свежи Животинско Долго Симпатична Уво Линија Мода Накит за Жените Подароци

DEN 1549.00 1721.76

Износот
check Това е достапна


производ вовед : МК-E102
производ материјал : S925 сребро.
Производ Големина : Cat9.1*11.1(MM)Вкупна должина 9.5 CM
производ тежина : 1.5 g/двокреветни
производ технологија : чисто сребро позлата platinum
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Метална боја:
Сребро.
Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-E102
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Производ вовед:
МК-E102
Производ материјал:
s925 сребро.
Производ големина:
Cat9.1*11.1 MM Вкупна должина 9.5 CM
Производ Тежина:
1.5 g/двокреветни
Производ технологија:
чисто сребро позлата platinum

Слична стока во категоријата..