• Намалена цена
  • Ново
2018 Мода Прилагодите Име Обетки Персоналните Studs лопез и од неодамна Иницијали Писмо Студ Обетки за Жени Мажи Најдобри Специјален Подарок
zoom_in

2018 Мода Прилагодите Име Обетки Персоналните Studs лопез и од неодамна Иницијали Писмо Студ Обетки за Жени Мажи Најдобри Специјален Подарок

DEN 350.00 522.72

Износот
check Това е достапна


Custom Name Персоналните Обетки За Жените Девојка Накит За Подарок
Вашиот Дизајн,Вашето Име,Вашиот Ракопис,Вашиот Потпис.
Посебни Спомени,Најдобриот Подарок
Боја : Розово злато,Злато,Сребро.
Материјал : не ' Рѓосувачки челик,Бакар
НЕ ја менуваат бојата,Не Алергија.

Метална боја:
Розово злато, Злато, Сребро.
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
senfai
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DZES
Метали Тип:
Бакар,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Објектот:
Обичај Обетки Name Персоналните
Обетки Боја:
розово злато,злато,сребро.
Бесплатен превозот :
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки челик,Бакар,Алуминиум
Стил:
2018 Мода
квалитет:
Не ја менуваат бојата
Големина:
20MM
Повод:
Совршен за било прилики
најдобар подарок за:
Девојка пријатели,Мајка,Сестри
Потекло:
Кина

Слична стока во категоријата..