• Намалена цена
  • Ново
Корејската верзија на нови диви личност со плод долги обетки мода женски уво трговија на големо Earings Мода Накит 2017
zoom_in

Корејската верзија на нови диви личност со плод долги обетки мода женски уво трговија на големо Earings Мода Накит 2017

DEN 41.00 47.04

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[41117]
[xlmodel]-[custom]-[41117] најпопуларниот
Ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Бесплатен превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи. Но тоа ќе c ome во рок од 20-50days, ве молиме да не грижете се, ако не примат во 60 дена, ние ќе се препратат на стоки за вас, или за наплата тебе полн со пари! Ви благодариме!
Ако вашата цел да стигнат до $10 еднаш, ве молиме забелешка сакате да се регистрирате mail, ние ќе ја испрати на нив да ви се регистрирате преку пошта. Можете да ги пратите вашите производи на целиот пат.
Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Бренд Име:
zhilie
Обликотшема:
Храна
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
E104
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..