• Намалена цена
  • Ново
шарм пеперутка дрво обетки додатоци три боја долг прилагодени картон изјава накит за жена нов дизајн
zoom_in

шарм пеперутка дрво обетки додатоци три боја долг прилагодени картон изјава накит за жена нов дизајн

DEN 63.00 94.08

Износот
check Това е достапна


шарм Лист дрво обетки earring додатоци три боја долг прилагодени картон изјава накит за жена 2016 година дизајн на новата големина : 7.5*2 см тежина : 6 g материјал : АЛУМИНИУМСКИ+дрво бренд yuluch Поврзани со Производи:

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
4219
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Дрво

Слична стока во категоријата..