• Намалена цена
  • Ново
BOROSA 5pairs Druzy Обетки,8mm Плоштадот Златна Боја Природни Drusy Кристал Титаниум Виножито Drusy Студ Обетки за Жените G1279
zoom_in

BOROSA 5pairs Druzy Обетки,8mm Плоштадот Златна Боја Природни Drusy Кристал Титаниум Виножито Drusy Студ Обетки за Жените G1279

DEN 1210.00 1344.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Природни Кристал Druzy
Камен Големина : Камен Големина : 8x8mm Дебелина : 3-4mm
Тежина : 1.8~2.4 g
Метал заврши : Златна Боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Метална боја:
микс боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
G1279
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
BOROSA
Метали Тип:
злато боја
Камен големина:
8x8mm
Дебелина:
3~4mm
Тежина:
1.8~2.4g

Слична стока во категоријата..