• Намалена цена
  • Ново
7/8 Универзална Круг Мотор, Мотоцикл се Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори за ЈАМАХА XJ6 FZ600 FZ1000 MT07 MT09 MT10 мт-09
zoom_in

7/8 Универзална Круг Мотор, Мотоцикл се Справи со Бар Крајот Rearview Странични Ретровизори за ЈАМАХА XJ6 FZ600 FZ1000 MT07 MT09 MT10 мт-09

DEN 1555.00 1727.52

Износот
check Това е достапна


Опис :
Категорија : Мотоцикл Rearview Огледало
Боја : Црвена / Сино / Gold / Сребрена / Црна
Тип : Изборен Круг Криви Род
Огледало рачка материјал : Метал
Огледало материјал : Стакло
Стакло Во Боја : Сина Стакло
Огледало тип : CNC Алуминиум
Применливи модели : 7/8 инчи handlebar rearview огледало,Количка и Скутер
Нето тежина : 880g
Пакет се вклучени :
Мотоцикл Rearview Огледало* 2
rearview огледало
Должина 22
Ширина 34
Висина 5
Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.
Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас
Производот Ги Покажува

Бренд Име:
LANQIAN
Име На Модел:
РМ-007
Објектот Должина:
24.9inch
Објектот Висина:
3.5inch
Објектот Тежина:
0.857kg
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум
Објектот Ширина:
6.35inch
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име:
Мотоцикл Rearview Странични Ретровизори
meterial:
CNC машински Т-6063 Алуминиум
Функција:
Италија Бренд ласерски логото марка
ОДГОВАРА ЗА:
Univeral
Quantily:
1 сет
Боја:
црно/сино/red/Сребрена/gold/портокал
Состојба:
100% нов трици
feature1:
Круг Криви Род
производство место:
Кина

Слична стока во категоријата..