• Намалена цена
  • Ново
Универзален Мотор Бар Крајот на Ретровизорите 7/8 22mm за Kawasaki NINJA 250R Z125 НИНЏА 300r ZX6R/636 ZX10R Z750R z800 z1000
zoom_in

Универзален Мотор Бар Крајот на Ретровизорите 7/8 22mm за Kawasaki NINJA 250R Z125 НИНЏА 300r ZX6R/636 ZX10R Z750R z800 z1000

DEN 1468.00 1631.52

Износот
check Това е достапна


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : CNC
Боја : сребрена,црвена,портокалова ,сина Лесно да се Инсталира
Бои : сребрена портокал црвена сина fitment : за Универзална 22mm 7'8 пакет се вклучени пар на мотоцикл ретровизорот производ шоу

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Тежина:
714g
Име На Модел:
LK-РМ-029
Бренд Име:
YUANQIAN
Материјал Тип:
Метал & CNC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
10.47cm
Објектот Ширина:
4.95cm
Функција:
мотоцикл ретровизорот
Одговара:
за Универзален
Објектот Боја:
сребрена/портокал/red/сино
Место на Потекло:
Кина
Направени од страна на:
алуминиум cnc

Слична стока во категоријата..