• Намалена цена
  • Ново
За Ford F150 F-150 2014 Автомобил Внатрешни работи централната Конзола Ракавица Потпирач за Складирање Кутија Автомобил Сад кутија
zoom_in

За Ford F150 F-150 2014 Автомобил Внатрешни работи централната Конзола Ракавица Потпирач за Складирање Кутија Автомобил Сад кутија

DEN 1185.00 1247.52

Износот
check Това е достапна


Answer : ___________________________ Note :
Компатибилен на возила се само за референца, предизвика истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа НЕМА да ги собере, дури и на вашиот автомобил модел покажува во Компатибилност листа. ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : ABS пластика
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Се вклопува како Оригинални делови.
Лесна инсталација, чистење на прашина, масло итн со чистење-помош
Одговара за Ford F150 2014
Пакетот вклучува : 1x Складирање Кутија со слободни подлога

Материјал Тип:
ABS
Тип:
Потпирач За Кутија За Чување
Бренд Име:
СКАРА@FUKA

Слична стока во категоријата..