• Намалена цена
  • Ново
Нови Стомак Танц Носии 6 Бои Деца Стомакот Танцување Индискиот Перформанси Перформанси Облека, Костуми За Деца Врвот+2 парчиња Панталони/set
zoom_in

Нови Стомак Танц Носии 6 Бои Деца Стомакот Танцување Индискиот Перформанси Перформанси Облека, Костуми За Деца Врвот+2 парчиња Панталони/set

DEN 734.00 1048.32

Износот
check Това е достапна

Нови Стомак Танц Носии 6 Бои Деца Стомакот Танцување Индискиот Перформанси Перформанси Облека, Костуми За Деца Врвот+2 парчиња Панталони/set Материјал : Полиестер Вклучуваат : Врвот+Панталона S : Одговара за Деца помалку од 119 СМ М : Одговара за Деца 120-134 СМ, L : Одговара за Деца 135-145 CM XL : Одговара за Деца 146-155 CM јас CM=0.39 ИНЧЕН

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
BELLYQUEEN
Број На Модел На:
СТОМАКОТ-117
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
6 бои
StyleCostumes:
Деца стомак танц костим
Вклучуваат:
Врвот+Панталона

Слична стока во категоријата..